Usługi serwisowe

 

Hawe Budownictwo Sp. z o.o. feruje  na rynku dedykowane, unikalne  i kompleksowe usługi  serwisowania sieci telekomunikacyjnej.

Dzięki  posiadanemu doświadczeniu  firma  zyskała zaufanie i uznanie Telefonii Dialog S.A. dla której  od maja 2011 r. jest wyłącznym,  wyłonionym w drodze przetargu,  podmiotem  świadczącym szeroki i ściśle dedykowany wachlarz  usług związanych z serwisowaniem i  utrzymaniem infrastruktury sieciowej w systemie „on line”  tzn.  24/7/365.

Profesjonalne, elastyczne i niekonwencjonalne podejście  jest również  pozytywnie postrzegane i doceniane na rynku  operatorów działających na terenie kraju.

Oferowany zakres świadczonych usług obejmuje:

  • usuwanie awarii i uszkodzeń w sieciach  miedzianych,  światłowodowych  oraz  radiodostępowych
  • zapewnienie sprawności i ciągłości pracy urządzeń telekomunikacyjnych oraz energetycznych
  • wykonywanie i konfigurowanie usług  instalacji kablowych i radiodostępowych
  • bieżąca konserwacja sieci i infrastruktury telekomunikacyjnej
  • inwentaryzacja infrastruktury telekomunikacyjnej w warstwie fizycznej i logicznej
  • wykonywanie kompleksowych pomiarów i oceny  stanu sieci miedzianych i światłowodowych

Dedykowane i oferowane portfolio  usług outsourcingowych przynosi naszym Klientom wymierne korzyści w postaci redukcji ponoszonych kosztów, poprawy bezpieczeństwa i gwarancji jakości funkcjonowania sieci.

W przypadku  zainteresowania  oferowanym  zakresem  świadczonych usług,  bądź  koniecznością  uzyskania  szczegółowych  informacji, prosimy  o bezpośredni kontakt:

tel. +48 (76) 721 26 77, fax +48 (76) 721 26 57

 

 
Created by 813
Kontakt
Close

Serwis www.hawe-budownictwo.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez www.hawe-budownictwo.pl lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji znajdą Państwo w „polityce prywatności”.

Zamknij