Kadra/kwalifikacje

 

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz szerokim kompetencjom  kadry technicznej i menadżerskiej  oferujemy  na rynku unikalną  i kompleksową usługę  serwisowania sieci telekomunikacyjnej.

Unikalność i kompleksowość  świadczonych usług  wymaga  zatrudnienia  doświadczonych  w branży telekomunikacyjnej,  posiadających  odpowiednie kwalifikacje i uprawnienia oraz  cechujących  się  wysoką   kulturą  osobistą   pracowników.

Dzięki   odpowiedniemu wyposażeniu w środki techniczne umożliwiające   wysoką mobilność i skuteczność   realizacji  specjalistycznych  zleceń, działamy  w każdych warunkach  w sposób  ciągły 7 dni w tygodniu.

Potencjał  ludzki i organizacyjny pozwala na obsługę  szerokiego spektrum usług  związanych  z usuwaniem uszkodzeń i awarii  oraz utrzymaniem  sieci   telekomunikacyjnych.

 

 
Created by 813
Kontakt
Close

Serwis www.hawe-budownictwo.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez www.hawe-budownictwo.pl lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji znajdą Państwo w „polityce prywatności”.

Zamknij