O firmie

 

Hawe Budownictwo Sp. z o.o. zostało powołane do istnienia w kwietniu 2010 r. w wyniku wydzielenia ze struktury Przedsiębiorstwa Budownictwa Technicznego Hawe Sp. z o.o. (przekształconej w Hawe Telekom Sp. z o.o.) działalności projektowo – wykonawczej. Obecnie Hawe Budownictwo wraz z Hawe Telekom wchodzi w skład Grupy Kapitałowej HAWE S.A., notowanej na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie od lutego 2007 roku. Hawe Budownictwo przejmując w ramach grupy kapitałowej wyżej określoną działalność, zostało niejako wyposażone w wiedzę, doświadczenie,
know – how, kontakty handlowe, skupione w ludziach, którzy tworzyli spektakularny sukces Hawe oraz w całe zaplecze produkcyjno – techniczne.

Podstawowa działalność Hawe Budownictwo związana jest z realizacją zadań projektowo – budowlanych na rynku telekomunikacyjnym, optotelekomunikacyjnym, teleinformatycznym i elektroenergetycznym, jakkolwiek posiadane doświadczenie i możliwości pozwalają na pozyskiwanie zleceń również z innych branż. Oprócz tego Firma jest również jednym z najsilniejszych i najbardziej doświadczonych graczy na rynku usług serwisowych, eksploatacji i nadzoru sieci teletechnicznych, mogąc pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w tego typu usługach m. in. na sieci Telefonii Dialog, czy też na sieci własnej Hawe .

Hawe Budownictwo zdołało już zyskać opinię pewnego i szanowanego odbiorcy zleceń w zakresie projektowania, wykonawstwa i serwisu, a co za tym idzie, w naszym portfolio znaleźli się zarówno inwestorzy komercyjni, jak np. operatorzy telekomunikacyjni, czy dostawcy Internetu, jak również jednostki samorządu terytorialnego. Szczególnie dumni jesteśmy z wybudowanej przez ludzi i za pomocą zasobów alokowanych obecnie w Hawe Budownictwo, Ogólnopolskiej Sieci Światłowodowej HAWE, liczącej obecnie przeszło 3 000 km.

Strategia  Hawe Budownictwo  zakłada równoległy rozwój usług projektowych, budownictwa specjalistycznego i teleinformatyki. Jesteśmy jedyną firmą gwarantującą tak kompleksową obsługę klientów w zakresie inwestycji związanych z nowoczesną komunikacją i transmisją danych. Możemy realizować zlecenia od etapu projektowego, przez budowę sieci i przyłączy do stałych usług telekomunikacyjnych i multimedialnych (telewizja cyfrowa).

 
Created by 813
Kontakt
Close

Serwis www.hawe-budownictwo.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez www.hawe-budownictwo.pl lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji znajdą Państwo w „polityce prywatności”.

Zamknij