Profil działalności

 

Biuro projektowe Hawe Budownictwo jest w pełni przygotowane do profesjonalnej i kompleksowej obsługi pełnego procesu inwestycyjnego poprzez realizację:

  • specyfikacji uwarunkowań inwestycyjnych obejmujące założenia techniczne i analizy opłacalności
  • koncepcji inwestycyjnych
  • projektów budowlanych
  • projektów techniczno – wykonawczych
  • opracowań koncepcji budów z pełną analizą kosztową
  • koncepcji budów z pełną analizą kosztową
  • nadzorów autorskich
  • nadzorów inwestycyjnych – pełniąc funkcję kierownika kontraktu
  • digitalizację infrastruktury inwestycyjnej

Ponadto w zakresie projektowania, wykwalifikowani i posiadający odpowiednie uprawnienia branżowe pracownicy Hawe Budownictwo służą klientom pełnym doradztwem w zakresie prawa budowlanego oraz doradztwem projektowym i technicznym (wykonawczym).

W zakresie działań Biura Projektowego znajduje się również podejmowanie czynności w zakresie procedur planistycznych i formalnych w zakresie przygotowania procesu inwestycyjnego, jak planowanie rozłożenia poszczególnych etapów inwestycji w czasie, opracowanie dokumentacji techniczno – budowlanej wraz z całym aspektem formalno – prawnym, w tym pozyskaniem prawa gruntu na cele budowlane.

Biuro Projektów swoim doświadczeniem projektowym wspiera działalność pionu wykonawczego firmy w zakresie realizowanych robót.

Podstawową materią działalności Biura Projektów jest tworzenie dokumentacji technicznych i budowlanych  optotelekomunikacyjnych sieci międzymiastowych, miejskich ringów światłowodowych, przyłączy światłowodowych, sieci strukturalnych LAN i WAN, technologii PON. Ponadto obszarem, na którym prowadzimy w ostatnim czasie bardzo silną ekspansję jest projektowanie w zakresie branży elektro – energetycznej. Z racji posiadanych przez firmę działów wykonawczych wykorzystujemy zdobyte doświadczenia tak, aby opracowania uwzględniały problem kosztów (w kategorii inwestycji i eksploatacji) oraz technologiczności rozwiązań.

 
Created by 813
Kontakt
Close

Serwis www.hawe-budownictwo.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez www.hawe-budownictwo.pl lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji znajdą Państwo w „polityce prywatności”.

Zamknij