Kadra i sprzęt

 

Kadrę naszego biura stanowią młodzi, dynamiczni ludzie, posiadający odpowiednie kwalifikacje, uprawnienia  i doświadczenie w branży telekomunikacyjnej.

W pracy wspomagani są profesjonalnym oprogramowaniem specjalistycznym (Auto Cad, Corel Draw, Microstation), które gwarantuje wysoką jakość projektów i dostosowanie ich formy do oczekiwań Zamawiającego.

Całość prac projektowych edytowana jest na własnym profesjonalnym sprzęcie drukującym i powielającym. Używany przez nas wysokiej jakości sprzęt poligraficzny gwarantuje wysoką czytelność, precyzyjność i estetykę projektów – prowadzimy również na dużą skalę usługi poligraficzne dla klientów zewnętrznych.

Bliższych informacji można uzyskać pod numerem telefonu:

76 72 12 634

 
Created by 813
Kontakt
Close

Serwis www.hawe-budownictwo.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez www.hawe-budownictwo.pl lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji znajdą Państwo w „polityce prywatności”.

Zamknij