← wstecz

Utrzymanie i aktywacja usług sieci Internetia przez okres minimum 18 miesięcy

 

Spółka Hawe Budownictwo w dniu 25 marca 2013r. zawarła z spółką Internetia Sp. z o.o. umowę na utrzymanie i aktywację usług sieci Internetia przez okres minimum 18 miesięcy.

Umowa obejmuje prace z zakresu aktywacji oraz prace instalacyjno-montażowe (przyłączy abonenckich) w istniejących sieciach telekomunikacyjnych Internetii sp. z o.o. umożliwiające rozpoczęcie świadczenia usług telekomunikacyjnych na rzecz Abonentów w technologii ETTH (Ethernet to the Home) na obszarze m. Wrocław, Siechnice, Jelcz-Laskowice, Poznań i Leszno.

Jeżeli żadna ze stron po tym okresie nie wypowie Umowy wówczas zostanie ona automatycznie przekształcona w Umowę na czas nieoznaczony na dotychczas obowiązujących warunkach. Przychody z tytułu usług objętych Umowami wyniosą łącznie ponad 5,6 mln zł.

Zawarcie przedmiotowych Umów rozszerza dotychczasową współpracę (serwis infrastruktury Dialog) HAWE Budownictwo z spółkami z grupy Netaia S.A. w zakresie serwisu oraz utrzymywania sieci.

 

 
Created by 813
Kontakt
Close

Serwis www.hawe-budownictwo.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez www.hawe-budownictwo.pl lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji znajdą Państwo w „polityce prywatności”.

Zamknij