← wstecz

Partnerstwo Publiczno-Prywatne dla przedsięwzięcia polegającego na realizacji, utrzymaniu i zarządzaniu siecią szerokopasmową, jak również świadczeniu usług z jej wykorzystaniem, w ramach projektu „Internet dla Mazowsza”

Spółka Hawe S.A. jako spółka matka spółki Hawe Budownictwo w ramach powstałej spółki celowej Palama Investments Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie pomyślnie przeszła pierwszy etap przetargowy tj. złożenie wniosków o zakwalifikowanie do udziału w postępowaniu i została zakwalifikowana do kolejnego etapu, tj. dialogu konkurencyjnego dla postępowania pn: „Internet dla Mazowsza”. Przedmiotem partnerstwa publiczno-prywatnego jest wybór partnera prywatnego dla przedsięwzięcia polegającego na realizacji, utrzymaniu i zarządzaniu siecią szerokopasmową na terenie województwa mazowieckiego. W ramach umowy ma powstać szerokopasmowa infrastruktura światłowodowa, która będzie umożliwiała rozwój usług telekomunikacyjnych w obszarze łączności szerokopasmowej, zapewniając mieszkańcom, podmiotom publicznym oraz przedsiębiorcom z terenu Województwa możliwość korzystania z usług teleinformatycznych, oraz z multimedialnych zasobów informacji i usług świadczonych elektronicznie, a także umożliwi efektywną wymianę danych pomiędzy samorządami, urzędami administracji państwowej, placówkami edukacyjnymi, szpitalami i innymi instytucjami publicznymi, jak również mieszkańcami oraz podmiotami gospodarczymi. Łączna długość sieci szerokopasmowej, która ma być wybudowana w ramach inwestycji to ponad 4 500 km. Hawe Budownictwo po wygraniu przez Palama przedmiotowego postępowania będzie wykonawcą prac projektowych i budowlanych dla 50% zakresu inwestycji.

 
Created by 813
Kontakt
Close

Serwis www.hawe-budownictwo.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez www.hawe-budownictwo.pl lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji znajdą Państwo w „polityce prywatności”.

Zamknij