← wstecz

Szerokopasmowe lubuskie – budowa sieci szkieletowo-dystrybucyjnej na terenie białych plam w województwie lubuskim

Spółka Hawe Budownictwo w dniu 2 kwietnia 2012r. podpisała z Hawe Telekom (uczestnik konsorcjum: TP Teltech i Hawe Telekom) umowę na budowę sieci szkieletowo – dystrybucyjnej na terenie Białych Plam w województwie lubuskim (Lubelska Sieć Szerokopasmowa). Wartość inwestycji wynosi 22 mln zł netto. Przedmiotem zamówienia jest kompleksowe zaprojektowanie i wybudowanie, wraz z dostawa materiałów Infrastruktury sieci szerokopasmowej na obszarze województwa lubuskiego na terenie powiatu żagańskiego, żarskiego, świebodzińskiego i międzyrzeckiego. Łączna długość sieci do wybudowanie wynosi 330 km.

Zamawiającym w imieniu Województwa Lubuskiego jest Telekomunikacja Polska S.A. Inwestycja jest dofinansowana ze środków unijnych w ramach lubelskiego Programu Operacyjnego na lata 2007 – 2013. Zakończenie zadania planowane jest na III kwartał 2013r.

 
Created by 813
Kontakt
Close

Serwis www.hawe-budownictwo.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez www.hawe-budownictwo.pl lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji znajdą Państwo w „polityce prywatności”.

Zamknij