← wstecz

SILESIANET – BUDOWA SPOŁECZEŃSTWA INFORMACYJNEGO W SUBREGIONIE CENTRALNYM WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO: MIASTO ZABRZE: Budowa sieci szerokopasmowej w Zabrzu Etap I

 

Spółka Hawe Budownictwo w dniu 17 sierpnia 2012r. podpisała z Miastem Zabrze umowę oparta na FIDIC-u na wykonanie prac budowlanych dla Projektu pn.: „SILESIANET – budowa społeczeństwa informacyjnego w Subregionie centralnym województwa śląskiego: Miasto Zabrze”. Wartość inwestycji wynosi 2,9 mln zł netto. Przedmiotem zamówienia jest wybudowanie sieci szerokopasmowej o łącznej długości 19 km, w tym: budowa rurociągu kablowego w technologii mikrokanalizacji, budowa studni kablowych, wciąganie mikrokabli światłowodowych.

Zamawiającym w imieniu Miasta Zabrze jest Miejski Zarząd Dróg i Infrastruktury Informatycznej. Inwestycja jest dofinansowana ze środków unijnych w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013. Zakończenie prac przewidywane jest na połowę 2014 r.

 
Created by 813
Kontakt
Close

Serwis www.hawe-budownictwo.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez www.hawe-budownictwo.pl lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji znajdą Państwo w „polityce prywatności”.

Zamknij