← wstecz

Opracowanie dokumentacji projektowej oraz budowa struktury kablowej sieci w ramach projektu: „Be Fair – internet jako dobro wspólne – Budowa sieci szerokopasmowej w Bolesławcu.

Spółka Hawe Budownictwo w dniu 10 września 2012r. podpisała z Gminą Miejską Bolesławiec na Opracowanie dokumentacji projektowej oraz budowę struktury kablowej sieci w ramach projektu: „Be Fair – internet jako dobro wspólne – Budowa sieci szerokopasmowej w Bolesławcu.

Wartość inwestycji wynosi 1,7 mln zł netto. Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie i budowa sieci szerokopasmowej o łącznej długości 16,5 km. W ramach zadania należy wykonać kompleksową dokumentację projektową i na podstawie tego wybudować sieć składającą się z mikrokanalizacji i mikrokabli światłowodowych.

Inwestycja jest dofinansowana ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka – Działanie 8.3 – Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu – eInclusion. Zakończenie prac przewidywane jest do lipca 2013r.

 
Created by 813
Kontakt
Close

Serwis www.hawe-budownictwo.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez www.hawe-budownictwo.pl lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji znajdą Państwo w „polityce prywatności”.

Zamknij