← wstecz

Budowa publicznej sieci szerokopasmowej dla Miasta Zawiercia.

Spółka Hawe Budownictwo w dniu 11 października 2012r. podpisała z Miastem Zawiercie umowę na Budowę publicznej sieci szerokopasmowej dla Miasta Zawiercia.

Wartość inwestycji wynosi 1,2 mln zł netto. Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie i budowa sieci szerokopasmowej o łącznej długości 5 km. Zamówienie obejmuje zaprojektowanie i wybudowanie miejskiej sieci szerokopasmowej, na którą składają się sieć optyczna wraz z infrastrukturą towarzyszącą, pomieszczenia węzłów, szafy jak również urządzenia aktywne lokalizowane w węzłach

Inwestycja jest dofinansowana ze środków unijnych w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013. Zakończenie prac przewidywane jest do września 2013r.

 
Created by 813
Kontakt
Close

Serwis www.hawe-budownictwo.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez www.hawe-budownictwo.pl lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji znajdą Państwo w „polityce prywatności”.

Zamknij