← wstecz

Grupa Kapitałowa POL-DRÓG S.A.

Grupa Kapitałowa POL-DRÓG to spółka stworzona i zarządzana w oparciu o wyłącznie polski kapitał, świadcząca kompleksowe, zintegrowane usługi z zakresu sektora budownictwa drogowego oraz mostowego.

Spółki Grupy Kapitałowej POL-DRÓG są dostawcą wielu usług i produktów. Oferują pełny zakres usług budowlanych, inżynieryjnych i projektowych oraz zajmują się produkcją mieszanek mineralno – bitumicznych. Prowadzą również działalność wydobywczą w zakresie eksploatacji kruszyw, dostarczając kruszywa na potrzeby firm własnych i odbiorców zewnętrznych a także badawczo – rozwojową, w zakresie wdrażania nowych technologii.

www.poldrog.pl

 
Created by 813
Kontakt
Close

Serwis www.hawe-budownictwo.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez www.hawe-budownictwo.pl lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji znajdą Państwo w „polityce prywatności”.

Zamknij